Jak go usunąć xD ? | Błąd

Temat: Gry wiecznie żywe
To co Robert podał jako klasyki znam jeszcze z reklam w prasie. Pozwolę sobie wrzucić gry, które dla mnie stały się tymi "the best of the best".
I tak w kategorii cRPG, niedoścignionymi ideałami są obydwa Fallouty, zaraz za nimi jest Might and Magic VI (którego nawiasem mówiąc, przechodzę po raz trzeci, czy czwarty)
W rankingu RTSów wysoko stoi Total Annihilation, Age of Empires 2 i Dungeon Keeper (ten ostatni to taki RTS jak z koziej d... trąba, ale nie mieści się gdzie indziej), no i last, but not least Warhammer: Dark Omen
W kategorii strategii turowych seria HoMM (gł. części II i III, ze wskazaniem na tą pierwszą), no i Epic 40 000: Final Liberation.
Wszelkie gry ekonomiczne zdominowali drobni Osadnicy, czyli The Settlers 2, nieco dalej jest Caesar 3 i SimCity2000.
W ścigałki za dużo nie grałem, podobnie z FPP, ale wśród tych ostatnich wysoko sobie cenię Duke Nukem 3D i UnrealTournament (gross Gott, to już klasyka).
Ogólnie nie lubię podziału na gry wg. daty wydania, większość nowych gier nie umywa się do tych kochanych staroci. Poza tym nowe gry, prócz wyśmienitej grafiki, często nie mają nic ciekawego do zaoferowania (vide Warhammer: Mark of Chaos nie umywa się do stareńkiego Dark Omen).
Źródło: eufi.org/showthread.php?t=16146Temat: [Informacje] Magic: The Gathering - Tactics (2010)
[Informacje] Magic: The Gathering - Tactics (2010)
  http://www.gry-online.pl/Galeria/Gry10/128671.jpg

Cytat:
Sony Online Entertainment ( producent )
Sony Computer Entertainment ( wydawca )
strategiczne ( karty )
15 kwietnia 2010 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
15 kwietnia 2010 ( data premiery w USA )
Turowa strategia opracowana w oparciu o najpopularniejsze karciane RPG w historii - Magic: The Gathering.

Magic: The Gathering – Tactics to sieciowa, rozgrywana w turach strategia będąca efektem współpracy firm Sony Online Entertainment (a konkretnie oddziału w Denver) oraz Wizards of the Coast (właścicieli praw do marki Magic: The Gathering).

Magic: The Gathering – Tactics jest grą bazująca na zasadach i regułach stworzonych z myślą o najpopularniejszej kolekcjonerskiej grze karcianej Magic: The Gathering. Produkcja oferuje możliwość prowadzenia rozgrywki zarówno w trybach dla pojedynczego gracza, jak i w ramach rozbudowanego multiplayera, bez którego trudno byłoby sobie wyobrazić emocjonujące starcia z silną talią w ręku.

Twórcy przy pomocy Magic: The Gathering – Tactics realizują marzenia wielu miłośników marki. Otóż, rozgrywka w grze została zaprezentowana w pełnym trójwymiarze. Oznacza to, że SOE ożywiło modele bohaterów i bestii znanych z kart do Magic: The Gathering. Dowodzenie „żyjącymi” postaciami i wysyłanie ich w bój to niezwykle ciekawe doświadczenie, podnoszące wartość produkcji.

Magic: The Gathering – Tactics jest regularnie wspierane dodatkami DLC, a weterani Magic: The Gathering mogą brać udział w sieciowych turniejach. W grze zawarto ponadto system Osiągnięć (w wersji na konsolę PlayStation 3 – Trofeów) oraz rankingi najlepszych graczy.
Źródło: forum.wiaderko.com/showthread.php?t=211462


Temat: Play 12/06
PLAY 12 już w kioskach!

Gwiazdkowy numer stoi pod znakiem prawdziwej sensacji i gier, które recenzowaliśmy i w które graliśmy jako pierwsi w Polsce. Na okładce pełne skupienia spojrzenie rzuca przed, po albo w trakcie akcji antyterrorysta z Rainbow Six. Miejsce akcji: Vegas. Platforma: PC! Gra, o której nie wiadomo było, czy się na komputerach ukaże, przybija za moment do portu. I - z tego, co zdążyliśmy przetestować - jest najlepsza w historii serii. Więcej przeczytacie w naszym dużym materiale, ale już tutaj mówię: takich narzędzi do sterowania drużyną i takich możliwości szturmu na pełne wrogów i zakładników pomieszczenia nie ma nigdzie indziej. I są kapitalne!

Drugi hit - Splinter Cell: Double Agent, też jest świeży jak bułki co rano. Z naszej - pierwszej w Polsce! - recenzji dowiecie się na przykład, czy naprawdę jest moralnie rozdwojony i jaki wpływ jego wybory mają na akcję, czy Sam jest brutalny i skuteczny jak nigdy, oraz czy gra przypomina już najlepsze filmowe opowieści o tajnych agentach. Jedna z najlepszych gier roku.

Kolejne zaskoczenie - Gears of War. Część z Was może słyszała o tej grze. Jest dotychczas najlepszą pozycją na konsole nowej generacji i jedną z najlepszych strzelanin z widokiem zza pleców bohatera w ogóle. Co to ma do PLAYA? A to, że dowiedzieliśmy się (zgadnijcie, czy zrobił to ktokolwiek inny), że będzie także na pecetach. W przyszłym roku! Stąd dwustronicowy reportaż, który nie pozwoli Wam o niej zapomnieć. Podobnie z Rayman: Raving Rabbids. Nie wiedzieliście, że będzie na pecety? A będzie!

Oprócz tego w numerze między innymi wyjątkowo głęboka relacja z bety WoW: The Burning Crusade, reportaże o TimeShift, BioShocku, Już grane z Warhammera: Mark of Chaos, recenzje Need for Speed: Carbon, Medievala II, Gothica 3, Battlefielda 2142 czy Pro Evolution Soccer 6. Prawie wyłącznie same dobre i bardzo dobre gry.

Zapraszamy do lektury!

Cena PLAYA - 11,90 zł!

PEŁNE WERSJE

Skoki narciarskie 2006 (rok produkcji: 2005)
Sezon skoków właśnie się rozpoczyna, nie ma więc lepszego momentu na to, żeby uruchomić prawdopodobnie najlepszą grę o sporcie Adama Małysza. Głęboki, długi tryb kariery, fizyka na najwyższym poziomie, prawdziwe skocznie i ich okolice, sponsoring, trening, kupowanie sprzętu - jest tu wszystko, co można sobie wyobrazić. Twórcami gry są ludzie ze studia Metropolis, autorzy serii Gorky i nadchodzącego Infernala.

Korona Północy (rok produkcji: 2003)
Gra z serii Europa Universalis, co jest dla niej najlepszym komentarzem. Zaawansowana strategia turowa, w której poznajemy i odmieniamy dzieje średniowiecznej Skandynawii. Jako władca Szwecji, Norwegii lub Danii, próbujemy dokonać tego, co zawsze: podbić wszystkich innych. Gra nie pokazuje graficznych fajerwerków i jest raczej dla zaawansowanych strategów, ale znajdą w niej wszystko to, za co kochają całą serię.

Oprócz tego do PLAYA 12/2006 dołączone są płyty-niespodzianki. Przed kupnem sprawdźcie, jakie - są na odwrocie pisma. Łącznie każdy zestaw to pięć gier!

Poniżej szczegółowy spis treści


NEWSY
Elveon
Enemy Territory: Quake Wars
Eragon
Knights of the Nine
Need for Speed Carbon w GRACH EXTRA!
Race: The WTCC Game
Rogue Warrior
S7edem
Subiektywnie
Tajny raport
Tomb Raider: 10th Anniversary Edition
UFO: Afterlight
Virtua Tennis 3
W tym miesiącu
Warhammer Online: Age of Reckoning
Wieści ze świata

REPORTAŻE
Bioshock
Gears of War
Rayman: Raving Rabbids
TimeShift

JUŻ GRANE
Rainbow Six: Vegas
Runaway 2: the Dream of the Turtle
Warhammer: Mark of Chaos
World of Warcraft: The Burning Crusade

TESTY
Battlefield 2142
Cezar IV
CivCity: Rome
Gothic 3
Medieval II: Total War
Na marginesie
Need for Speed Carbon
Pro Evolution Soccer 6
Sam & Max: Episode 1 - Culture Shock
Scarface: Człowiek z blizną
Splinter Cell: Double Agent
Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade

TECHNIKA
Lista najfajniejszych gwiazdkowych prezentów

TAJNE KODY
Cezar IV
Dark Messiah Might and Magic
F.E.A.R.: Extraction Point
Gothic 3
Heroes of Annihilated Empires
Korona Północy
NBA Live 07
Scarface: Człowiek z blizną
Skoki narciarskie 2006
Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade

Oprócz tego komiks 8Bit, krzyżówka (do wygrania 35 gier Gothic 3!), opis gier z płyt PLAYA oraz rankingi.
Źródło: markolf.pl/forum/viewtopic.php?t=2926